اطلاعات ثبت نام - ارسال مقاله و زمانبندی بررسی مقاله

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۵ | 

AWT IMAGEقابل توجه پژوهشگران گرامی:

هر پژوهشگر فقط  ملزم به یکبار  ثبت نام  در سامانه می باشد. (در صورتیکه جهت ورود به سامانه با اشکال مواجه شدید با دفتر نشریه تماس بگیرید: از قسمت تماس)، جهت ارسال مقاله دوم با همان ثبت نام اول اقدام کنید. جهت ارسال اصلاحیه مقاله، از گزینه ویرایش اقدام کنید(بر طبق ایمیلی که از سوی نشریه می​شود) تا جایگزین فایلهای قبلی گردد و اصلاحیه مقاله را به عنوان ارسال جدید بارگذاری نکنید. در صورتی که گزینه ویرایش فعال نبود از قسمت تماس برای نشریه پیغام بگذارید.

از هر نویسنده یک مقاله در مرحله بررسی اولیه و مرحله داوری قرار می گیرد. تا نهایی نشدن تکلیف مقاله اول، مقاله​ای دیگری از نویسنده در مراحل بررسی قرار نمی گیرد و در صورتی که نویسنده​ای مقاله دومی ارسال کند به وضعیت "انصراف داده" در می​آید.

 ** پیش از ارسال مقاله، مؤلفان نسبت به قوانین نشر مرکز انتشارات دانشگاه هنر اصفهان اطلاع حاصل کنند. پس از تأیید نهایی مقاله جهت انتشار(Accept) امکان تغییر در ترتیب، تعداد و  تغییر نویسنده مسئول(و وابستگی سازمانی نویسندگان شامل: گروه آموزشی/دانشکده و دانشگاه) نمی​باشد. 


AWT IMAGE *جهت بررسی اولیه موضوع مقاله، تمامی بخشهای مقاله باید طبق شیوه​نگارش مشروح نشریه تنظیم گردد، (امکان دانلود از انتهای صفحه راهنمای نگارش مقاله در بخش نویسندگان) در غیر اینصورت در مرحله ارزیابی اولیه، قرار نمی​گیرد. 

      ** فرم نامه درخواست بررسی را از سامانه نشریه "مطالعات تطبیقی هنر" (امکان دانلود از بخش نویسندگان) دریافت و (با امضا و تاریخ) تکمیل گردد.

AWT IMAGE *** پژوهشگرانی که مقاله ارسال می​کنند تا اعلام نتیجه ارزیابی اولیه (3-4 هفته) هزینه داوری پرداخت نکنند، در صورت موافقت با موضوع و محتوای مقاله در مرحله ارزیابی اولیه، پس از اعلام نتیجه ارزیابی(از طریق ایملیل)، جهت قرار گرفتن مقاله در مرحله داوری، هزینه داوری صورت الکترونیکی یا ثبت فیش پرداختی(تصویر فیش الزامی) دریافت می​شود.


AWT IMAGEمدت زمان بررسی مقالات: مرحله بررسی اولیه مقاله(ارزیابی موضوع و محتوا) یکماه می​باشد، چنانچه با موضوع مقاله موافقت شود پس از اعلام نتیجه ارزیابی اولیه از طریق ایمیل و انجام اصلاحات اولیه(در صورت نیاز) و پرداخت هزینه داوری مقاله در مراحل داوری قرار می​گیرد که زمان آن برای هر مقاله ای متفاوت است و بین 6 الی 9 ماه به طول می انجامد.
**
به زمانبندی اعلام شده برای مراحل ارزیابی اولیه و داوری دقت کنید. هیچ درخواستی برای تسریع در مراحل بررسی مقاله پذیرفته نمی شود.

***سوالات یا پیگیری مقاله خود را از طریق "فرم برقراری ارتباط" در لینک تماس(فقط جهت موارد ضروروی یا در صورت تأخیر بیشتر از زمانبندی اعلام شده) ارسال کنید.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 717 بار   |   دفعات چاپ: 56 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علمی_پژوهشی مطالعات تطبیقی هنر می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | Scientific Journal of Motaleate-e Tatbighi-e Honar

Designed & Developed by : Yektaweb