اطلاعات ثبت نام و ارسال مقاله

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ | 
قابل توجه پژوهشگران گرامی:

هر پژوهشگر فقط  ملزم به یکبار  ثبت نام  در سامانه می باشد. (در صورتیکه جهت ورود به سامانه با اشکال مواجه شدید با دفتر نشریه تماس بگیرید: از قسمت تماس)، جهت ارسال مقاله دوم با همان ثبت نام اول اقدام کنید. جهت ارسال اصلاحیه مقاله، از گزینه ویرایش اقدام گردد(توسط مدیر نشریه فعال می گردد) تا جایگزین فایلهای قبلی گردد و اصلاحیه مقاله را به عنوان ارسال جدید بارگذاری نکنید. در صورتی که گزینه ویرایش فعال نبود از قسمت تماس برای نشریه پیغام بگذارید.

از هر نویسنده یک مقاله در مرحله بررسی اولیه و مرحله داوری قرار می گیرد. تا نهایی نشدن تکلیف مقاله اول، مقاله​ای دیگری از نویسنده در مراحل بررسی قرار نمی گیرد و در صورتی که نویسنده​ای مقاله دومی ارسال کند به وضعیت "انصراف داده" در می​آید.
*در مقالاتی که بیش از یک نویسنده دارد، "مسئول مکاتبات" با نشریه باید مقاله را ارسال کند و ارسال مقاله توسط "نویسنده مسئول" الزامی نیست. نویسنده مسئول باید در  "صفحه مشخصات مقاله" و در "نامه درخواست بررسی" مشخص گردد.

**جهت اطلاع کامل از نحوه تنظیم و نگارش مقاله، ارسال مقاله، مدت زمان بررسی اولیه و مراحل داوری، پرداخت هزینه​ها و..... بخشهای: راهنمای نویسندگان،​ نحوه بررسی مقالات و  اخبار پایگاه  (در وسط صفحه اصلی سامانه) را مطالعه کنید.
در صورت سوال، غیر از موارد عنوان شده از بخش تماس: اطلاعات تماس: فرم برقراری ارتباط اقدام کنید.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 668 بار   |   دفعات چاپ: 77 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علمی_پژوهشی مطالعات تطبیقی هنر می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | Scientific Journal of Motaleate-e Tatbighi-e Honar

Designed & Developed by : Yektaweb